english

french

german

italian

portugese

spanish

polish

 

 

Lancashire Sock Manufacturing Co Ltd

home page

about us

products and services

market sectors

environmental and terms

contact us

 

 

POWŁOKI
SAMOPRZYLEPNE

Lancashire Sock są to zakładami lakierniczymi aplikującymi kleje samoprzylepne (PSA), które mogą być dostosowane do specyficznych właściwości związanymi z przyczepnością początkową, specyfikacją podłoża i odpornością na wilgoć itp. Wielu naszych PSA nadają się do wykończenia wnętrz samochodowych, spełniają wysokie techniczne wymagania dotyczące tych obszarów. Mogą być stosowane do wszystkich rodzajów tkanin, filcu, pianki oraz mogą być wyposażone w zdejmowaną okładzinę, ułatwiającą stosowanie.

Powłoki PSA są dostępne w szerokościach 137cm i 150cm i można je nakładać na wiele wcześniej laminowanych lub jednowarstwowych tkanin.

Oferujemy również usługi laminacji topliwej materiałów takich jak tekstylia, pianki, folie, materiałów z PCV i PU o szerokości do 2 metrów – dalsze informacje znajdują się w zakładce Laminacja topliwa.

 

PRESSURE SENSITIVE ADHESIVE COATINGS


Prowadzimy jedynie hurtową sprzedaż naszych produktów, nie zaopatrujemy osób prywatnych.

 

Lancashire Sock Manufacturing Company • Britannia Mill • Bacup • Lancashire OL13 9RZ • Wielka Brytania

 

Copyright 2014. Lancashire Sock jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Wielka Brytania, nr rej. 00525682. NIP: GB146 4462 64. Siedziba: Britannia Mill, Bacup, Lancashire OL13 9RZ.
Wszelkie prawa zastrzeżone.