english

french

german

italian

portugese

spanish

polish

 

 

Lancashire Sock Manufacturing Co Ltd

home page

about us

products and services

market sectors

environmental and terms

contact us

 

 

Tkaniny powlekane pianką lateksową na wkładki, elementy obuwia i podkładki antypoślizgowe

PIANKI LATEKSOWE

Firma Lancashire Sock od ponad 40 lat jest głównym dostawcą pianek lateksowych i przez ten czas zdobyła szerokie umiejętności wytwórcze oparte na wysokiej wiedzy technicznej.

Wszystkie nasze produkty odpowiadają najwyższym normom REACH i nie zawierają żadnych szkodliwych związków chemicznych.

LATEX FOAM

ELEMENTY OBUWNICZE

Nasze pianki lateksowe są stosowane we wszystkich rodzajach obuwia, które muszą zapewniać amortyzację, komfort i ochronę stóp, tj. w obuwiu sportowym, ochronnym, codziennym, kapciach, pantoflach i kozakach.

Oferujemy pianki o grubości do 12mm i gęstości od Soft 17 (170kg/m3) do Extra hard 35 (350kg/m3).


FOOTWEAR COMPONENTS


Asortyment wyrobów firmy Lancashire Sock spełnia aktualne wymogi przemysłu obuwniczego. Pracownicy naszego Działu Kontroli Jakości stale monitorują produkcję w celu utrzymania standardów przemysłowych, poprzez nasze laboratorium, które posiada pełny asortyment urządzeń badawczych. Pracownicy techniczni Działu Handlowego w każdej chwili udzielą klientowi wszelkich niezbędnych informacji i porad.

Wykorzystaj nasze umiejętności i wiedzę fachową, aby jak najlepiej dopasować nasze produkty z pianek lateksowych do swoich potrzeb pod względem opłacalności, oszczędności i zastosowania. Wszelkie projekty klientów są traktowane jako ściśle poufne.

RĘKAWICE BRAMKARSKIE

Produkujemy specjalnej jakości dzianiny powlekane lateksem do produkcji rękawic bramkarskich.

TKANINY POWLEKANE PIANKĄ LATEKSOWĄ NA WKŁADKI

Pianką lateksową można powlekać wiele różnych tkanin, takich jak bawełna i poliester, które łączą wygodę i trwałość z łatwością prania.

 

LATEX FOAM COATED FABRICS FOR INSOLES

Można wybrać pojedynczą warstwę – jeden kolor lateksu lub materiał wielowarstwowy o różnych kolorach. Dostępne są również różne wzory pianek wytłaczanych, co zapewnia właściwości antypoślizgowe. Lateks można połączyć z dodatkami takimi jak węgiel aktywny, środki antybakteryjne oraz środki zwalczające drobnoustroje, co niweluje nieprzyjemne zapachy. Możemy również wykonać perforację tkaniny, aby zapewnić cyrkulację powietrza oraz dodać perfum dla świeżości.

PODŁOŻA DYWANÓW SZNURKOWYCH, MAT ŁAZIENKOWYCH I SZTUCZNEJ TRAWY

Dywan klienta lub sztuczną trawę możemy pokryć zmywalnym lateksem, aby “zablokować” włókna lub pokryć lateksem topliwym do stosowania w samochodach i ciężarówkach – o szerokości do 2 metrów.

LATEX BACK COATINGS FOR TUFTED CARPETS AND BATHMATS AND ARTIFICIAL GRASS


POWŁOKI ANTYPOŚLIZGOWE


Produkujemy powłoki antypoślizgowe o specjalnym składzie, które znajdują szerokie zastosowanie w produktach takich jak podłoża mat gimnastycznych i ochraniacze na stoły

PIANKI ORTOPEDYCZNE

Dostarczamy pełen asortyment laminatów pianek ortopedycznych, np. różowy lateks ortopedyczny 3,5 i 7mm z czesanym puchem łabędzim lub ze 100% wełną.

Produkujemy również pokryty lakierem laminowany lateks dwuwarstwowy, do stosowania we wkładkach na odciski i haluksy oraz pokrywane lateksem poduszki ochronne z czesanego nylonu, półwkładki i profilowane podkładki pod pięty.

Podsumowując nasze wiele usług m.in.:
- Producentow pianki latek sowej
- Dostawców pianki latek sowej
- Latex producenci pianki
- Dostawców pianki lateksowej
- Antypoślizgowe podkłady i powłoki na maty gimnastyczne i ćwiczenia
- Powłoki antypoślizgowe dot
- Antypoślizgowe podkłady i powłoki dla materiałów wkładka, siłowni i maty do ćwiczeń


Prowadzimy jedynie hurtową sprzedaż naszych produktów, nie zaopatrujemy osób prywatnych.

 

Lancashire Sock Manufacturing Company • Britannia Mill • Bacup • Lancashire OL13 9RZ • Wielka Brytania

 

Copyright 2014. Lancashire Sock jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Wielka Brytania, nr rej. 00525682. NIP: GB146 4462 64. Siedziba: Britannia Mill, Bacup, Lancashire OL13 9RZ.
Wszelkie prawa zastrzeżone.