english

french

german

italian

portugese

spanish

polish

 

 

Lancashire Sock Manufacturing Co Ltd

home page

about us

products and services

market sectors

environmental and terms

contact us

 

 

RYNKI –
OBUWNICZY I
ODZIEŻOWY

Firma Lancashire Sock od wielu lat jest dostawcą szerokiej gamy produktów i usług dla przemysłu obuwniczego i odzieżowego i zdobyła bezkonkurencyjne doświadczenie w dostawach w tym zakresie.

Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółowo obszary, w których firma Lancashire Sock wesprzeć proces produkcji i montażu. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładniejszych informacji.


Materiały z pianki lateksowej na wkładki w szerokiej gamie kombinacji materiałowych, które mogą być perforowane i dostarczane z lub bez powłoki przylepnej.

FOOTWEAR AND APPAREL 1

Szeroki wybór tkanin laminowanych na zamówienie z piankami, nylonami, tkaninami wełnianymi i niewełnianymi, futrem syntetycznym oraz PCV i PU do stosowania w produkcji obuwia, skarpet i wykładzin w celu dodatkowego zabezpieczenia i zapewnienia wygody obuwia i odzieży.

FOOTWEAR AND APPAREL 2

 

Termotopliwe powłoki z ciągłego (Gutta-Persha EVA) i nieciągłego EVA, poliestru i poliamidu, powłoki, które mogą być wtopione w tkaninę, do stosowania jako podszewki lub w produkcji obuwia, odzieży i kapeluszy.

FOOTWEAR AND APPAREL 3

Termoizolacyjne i odbijające ciepło laminaty wełniane i niewełniane do stosowania w produkcji obuwia i rękawic kuchennych oraz przemysłowej odzieży ochronnej.

FOOTWEAR AND APPAREL 4

Tkaniny nylonowe i futrzane laminowane z pianką, do produkcji obuwia, skarpet i podszewek w celu dodatkowego zabezpieczenia i zapewnienia wygody użytkowania.

Prowadzimy jedynie hurtową sprzedaż naszych produktów, nie zaopatrujemy osób prywatnych.

 

Lancashire Sock Manufacturing Company • Britannia Mill • Bacup • Lancashire OL13 9RZ • Wielka Brytania

 

Copyright 2014. Lancashire Sock jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Wielka Brytania, nr rej. 00525682. NIP: GB146 4462 64. Siedziba: Britannia Mill, Bacup, Lancashire OL13 9RZ.
Wszelkie prawa zastrzeżone.